Wam kury szczać prowadzić

…nie politykę robić. Bo co innego można powiedzieć o niektórych, którzy za politykę się biorą. Właśnie mamy ciekawy przypadek.

Na Wykopie jakiś polityk zaprosił do AMA, w którym opowie o swojej partii. AMA to ask me anything czyli taka zabawa, w której każdy może mu zadać pytanie, a on odpowie. Opowiadać miał o swojej partii Demokracja Bezpośrednia.

Ja się może już zestarzałem, ale powód czemu to AMA nie wypaliło prawdziwie mnie śmieszy 🙂 Tak bardzo, że piszę ten wpis.

Co się bowiem stało? Wykop dostał się na główną, wiele osób wykopało, podobnie dużo zadało pytanie. Poważny polityk zapomniał jednak o dwóch rzeczach: że zaczyna się weekend, a on ma dopiero 22 lata.

Tak więc choć pytań padło wiele, odpowiedzi na razie nie będzie. Przewodniczący Demokracji Bezpośredniej na dni wolne od nauki pojechał do mamy.

00

Comments

Żelazko pisze:

skąd wiadomo że do mamy?

Cycek pisze:

Po słoiki pojechał, choć takiemu to pewnie bardziej McDonalda jeść przystoi.

anhydryt pisze:

Co to w ogóle za partia i co to za koleś?

Konrad Karpieszuk pisze:

@anhydryt, zajrzyj do ama 🙂 zajrzyj tez na jego strone http://db.org.pl/

anhydryt pisze:

Nie no, tam zaglądałam, tylko nie wiem skąd on się urwał. Pierwszy raz słyszę o takiej partii, więc musi to być nówka sztuka.

Partia Demokracja Bezpośrednia powstała w marcu 2012 roku.

Nie wyszła im promocja chyba.

realista pisze:

Chyba nie aktualny wpis. Oto piękny przykład jak plotka żyje swoim życiem. Szyda z szydercy.

Konrad Karpieszuk pisze:

ok, Pan Szef Partii odnalazł się w końcu i odpowiedział. Faktycznie nie musi jeździć do mamy, bo mieszka z mamą. No ale organizować ama wiedząc, że się nie odpowie w szczycie zadawania pytań?

anhydryt pisze:

Mi się nie chce nawet czytać do końca. Koleś w sweterku twardo się trzyma formy Pan/ Pani.
“po prostu mnie to satosfakcjonuje, że mogę porozmawiać z “normalnym” człowiekiem i świetnie się z nim rozumiem (używając odrobinę kategorii pańskiej wypowiedzi)” Komuś się w dupie poprzewracało?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.