T-mobile stara się bym od nich odszedł. Chyba się skuszę.

Nienawidzę spamu. Nienawidzę domokrążców, którzy wpychają nogę między drzwi a framugę twojego domu by coś ci sprzedać. Nie znoszę tak samo telemarketerów dzwoniących do mnie po to bym dla ich firmy płacił jeszcze więcej niż płacę do tej pory.

Telemarketerzy tacy dzwonią do mnie tylko z dwóch źródeł. Z mBanku po to by mi wcisnąć jakiś kredyt czy kartę kredytową (obudźcie się panowie i panie – o wiele większy bank uznał, że jestem niewiarygodnym kredytobiorcą 😉 ) oraz T-mobile. Po co do mnie dzwonią z T-mobile zazwyczaj nie wiem, a jeśli już się dowiaduje to po tygodniu dzwonienia.

Wczoraj

Telefon z biura obsługi. Muszę odebrać, bo z doświadczenia wiem, że jeśli nie odbiorę i nie wklepią w swój system, że odebrałem, to będą dzwonić bez końca (na razie przetestowałem przetrzymanie ich dwa tygodnie, nadal dzwonili). Odbieram. W słuchawce słyszę melodyjkę T-mobile i automat mnie prosi, bym czekał na rozmowę. Po pięciu sekundach automat się rozłącza. I tyle.

Dzisiaj

Telefon z biura obsługi. Odbieram. Melodyjka i prośba o oczekiwanie na konsultanta. Czekam. Po pięciu sekundach połączenie zerwane przez dzwoniącego.

Jutro

Nie wiem co będzie jutro, ale w styczniu, gdy kończy mi się umowa zmieniam operatora. Oczywiście ich głupi system dzwonienia nie jest jedynym powodem, ale jak najbardziej ma tu duże znaczenie.

Co polecacie przy abonamencie faktycznym w okolicach 55 złotych brutto (tyle mam na papierze w T-mobile, ale praktycznie płacę około 80 złotych, głównie przez połączenia do Play i pakiet dodatkowego internetu)?

00

9 thoughts on “T-mobile stara się bym od nich odszedł. Chyba się skuszę.

  1. Polecam Play, a nie żadne tam Orangowe Pantery. Jak porównasz oferty zam zobaczysz dlaczego. 2 miesiące temu również pożegnałem się z t-mobile, i jestem bardzo zadowolony. Płacę 39 zł, mam umowę bez telefonu na 12 miesięcy. Przez 6 miesięcy mam 350 minut do wszystkich + darmowe połączenia do Play + 250 mb na transmisje danych. Od 7 miesiąca 300 minut i jeżeli mam ochotę to dopłacam 10 zł do “Stanu Darmowego”. No i maja bardzo praktyczną (przynajmniej dla mnie)usługę “Zbieraj Minuty” za 2 zł miesięcznie 🙂

  2. Dzięki wielkie za te konfiguratory 🙂 Znałem je, ale przypomniales, a przez to wzialem rachunek do reki i… uswiadomilem sobie ze choc jestem w t-mobile, w ostatnim miesiacu do tej sieci wykonalem tylko 1 krotkie polaczenie 🙂 zwiewam stad, nie mam tu jak widac znajomych (obejrze jeszcze poprzednie rachunki)

  3. Polecam Play również, a jeżeli chcesz komuś pomóc to możesz poprosić aby polecił Twój nr tel. operatorowi do przeniesienia. Zachowasz nr a osoba zyska XX zł do zgarnięcia PS3. 😉

  4. Ja cały czas obstaję przy plusie. Wcale nie twierdzę, że jest to najlepsza oferta (nie sprawdzałem tego na 100%) ale przynajmniej nie mam żadnych problemów. Rachunki są w miarę spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.