Urząd Pracy zatrudni webmastera

Bo obecnie pracującego wypadałoby wypierdolić z roboty.

Co robi przeciętny białostoczanin szukający pracy i mający dostęp do internetu? Wchodzi na www.pup.bialystok.pl (koniecznie z www z przodu, bo bez www trafiamy na pierwszą niekompetencję admina strony).

I dalej w lewym panelu klikamy na Oferty pracy. I czekamy.

Czekamy.

Idziemy zrobić sobie kawę.

Pijemy kawę i dalej czekamy.

Próbowałem tydzień temu i było tak samo jak dziś. Dziś jednak postanowiłem nie dać tak łatwo za wygraną, przestać na chwilę być przeciętnym białostoczaninem szukającym pracy i powęszyć nieco. W pasku statusu podczas czekania wyświetla nam się www.epuls.praca.gov.pl, więc wklepmy ten adres ręcznie.

Dalej to samo. Pomyślałem, że wpadłem więc właśnie na aferę grubymi nićmi szytą – Ministerstwo stworzyło portal, który nie działa. I wszystkie PUP-y do niego linkują i dupa blada.

Dla potwierdzenia swojej teorii wszedłem na przykład na stronę PUP-u w Toruniu i tam linkują do jakiegoś http://www.psz.praca.gov.pl. I to działa.

To czemu my tutaj na Podlasiu, w regionie o jednym z największych odsetków ludzi bezrobotnych w Polsce linkujemy do strony, która chyba chwilowo nie działa?

Z odpowiedzią przyszedł Google i jego cache.

epulsI wszystko jasne. Epuls nie działa już od ponad 3 miesięcy. Webmaster/admin sstrony PUP-u się tym nie przejmuje.

Walka z bezrobociem, k*wa mać…

00

Comments

Konrad Karpieszuk pisze:

i żeby nie zakładać nowego wpisu, kolejny przykład pierdolnika w naszum PUP-ie

ręce można załamać, uwierzcie, że nie jest to miejsce, które chcielibyście odwiedzać 😐

TLu pisze:

Dopóki PUP będzie żył z naszych podatków zamiast z tego co zarobi znajdując ludziom pracę, tak długo nikomu jej nie znajdzie. Urzędy pracy to jedne z wielu urzędów do wydawania pieniędzy podatników na nic nie robiących urzędników.

Konrad Karpieszuk pisze:

przesadzasz, że nic nie robią. gdy wpadłem tam kiedyś poza umówionym terminem zapytać czy nie ma jakichś ofert pracy, dziewczyny w pokoju były zajęte oglądaniem filmu na komputerze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.