Pit roczny, program online

Zanotować, zapamiętać. W 2012 roku PITa wypełniłem na stronie https://www.pitroczny.pl/pit/

Notuję, żebym za rok już nie musiał szukać gdzie to było. Czy polecam, nie wiem – ja sobie poradziłem. A jestem w kwestii podatków jak dziecko we mgle.

Przykra sprawa, pierwszy raz od lat muszę dopłacić podatek (dobrze rozumiem, że to także oznacza, że w tym roku listonosz nie przyniesie mi żadnego zwrotu?)

00

11 thoughts on “Pit roczny, program online

 1. Ciekawy serwis,
  Ja od kilku lat korzystam z darmowego programu z firmy IPS z moich okolic. Program od dwóch lat pozwala automatycznie wysłać zeznanie elektronicznie jak również zaimportować dane z poprzedniego roku (wygodne rozwiązanie).
  Co do zwrotu to gratuluję dochodów, które zobowiązują do dopłaty podatku 🙂 Albo zarobiłeś więcej w tym roku, albo słabo sie o koszty starałeś.

 2. ja szukałem czegoś online bo z doświadczenia wiem, że nie mam co liczyć na program pod linuksa (jest jakiś na adobe air, ale raz, że jak go testowałem kilka lat temu to był kiepski [chyba nawet do końca nie działał], dwa że air nie jest już wspierany pod linuksem i nie za bardzo wiem skąd go pobrać)

  ten program online ok. podobnie jak piszesz pozwala na import danych sprzed roku (więc za rok zaimportuje) i też można automatycznie wysłać.

  co do dochodu to faktycznie był większy niż dwa lata temu. ale zapłacanie tysiąca podatku za jednym razem boli 🙂

 3. Słyszałem raz że oddawanie krwi można odpisać od podatku, ale osocze chyba jest droższe czy coś i więcej można odpisać ;p Pomagamy i coś zyskujemy!

 4. Jednak nie wolno tu obrażać pingwinka, ha ha. Ale sam piszesz, że znów czegoś nie mogłeś zrobić, bo używasz kulawego systemu.

 5. Ja wolę na trzeźwo używać Windowsa, bo do Linuxa faktycznie bez kielicha się nie da. Ha ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.