Dziś będę w TVP Polonia

Nie wiem czy rozsądnie robię pisząc o tym już teraz – przed kamerą zawsze się stresuję, na dodatek jestem teraz przeziębiony, a nagranie dopiero się odbędzie – ale co tam. Dziś (czwartek 10 XI) o 22.05 w TVP Polonia będzie jakiś reportaż na temat wolontariatu w Rwandzie. Dokładniej, będzie dotyczył wolontariatu skierowanego do rwandyjskich dzieci, ale i mnie poproszono o wypowiedź. Ma być ponoć krótko, góra minuta. Zobaczymy.

Jeśli ktoś przegapi, może potem obejrzeć to tutaj. No ja nie obejrzę – potrzebny jest silverlight, a ten jak wiadomo na Linuksie nie występuje. Pewnie zobaczę u kogoś znajomego.

00

Comments

wow – powodzenia! 🙂

Konrad Karpieszuk pisze:

już po wystąpieniu. ogolne wrazenie: nudna gadka 🙂 ciekaw jestem jak bardzo bedzie widac ze jestem przeziebiony

Grzesiek pisze:

i tak po prostu dopuścisz, żeby jedyna kopia Twojego występu była w internecie dostępna poprzez Silverlight? 😉

Konrad Karpieszuk pisze:

a ktos ma mozliwosc to nagrac? 🙂 jesli tak, to ja poprosze 🙂

milosnikiem swoich wystepow telewizyjnych nie jestem. jak wlasnie policzylem to juz moj czwarty i na cale szczescie zadnego poprzedniego nie widzialem 😉

Lukasz pisze:

”(…)Jeśli ktoś przegapi, może potem obejrzeć to tutaj. No ja nie obejrzę ? potrzebny jest silverlight, a ten jak wiadomo na Linuksie nie występuje.(…)” – występuje, występuje… pod inną nazwą (Moonlight), nie w Silverlight problem raczej a w crapDRMcrap.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.