Z pisaniem o WordPressie przenoszę się gdzie indziej

Muzungu.pl stanie się z powrotem blogiem prywatnym, o tym co u mnie słychać i co ja sobie myślę na różne tematy. Do tej pory mieszałem tu właśnie takie wpisy z moimi poradami odnośnie WordPressa. Z rozmów z Wami wiem, że nie wszystkich ten drugi temat interesuje.

Na szczęście będzie lepiej, a wszystko za sprawą nowego serwisu, jaki uruchomiłem 🙂 Dziś w nocy oficjalnie wystartował dev.wpzlecenia – wortal w którym będziemy pisać o WordPressie, wszelkiego rodzaju poradniki, nieco aktualności…

Zatem wszystkich tych, którzy interesują się WP (a może chcieliby zacząć się interesować) zapraszam pod nowy adres. Zapraszam też do pisania! Nie chcę by ta strona była tylko moja, ale wszystkich, którzy mają coś wordpressowego do powiedzenia.

Na Muzungu czasem jednak wrzucę informacje o skończonych stronach, nadal tu też będą moje wtyczki. Jednak nie będzie już żadnych porad, a co więcej – te które już są wkrótce przeniosę właśnie na dev.wpzlecenia.

WordPressowcy – wspomnijcie na swoich blogach, facebookach, twitterach czy gdzie tam jeszcze bywacie o starcie nowego serwisu 🙂 Będę bardzo wdzięczny!

00

Comments

windziarz pisze:

Nie wybierasz się może znów na jakiś wolontariat? Kiedyś czytałem Twój blog o Ruandzie z wypiekami na twarzy, to byłe naprawde coś! Teraz zajrzałem po latach i jakieś smęty o wordpresie, linuksie, t-mobile czy innych g…… :/ Szkoda.

Konrad Karpieszuk pisze:

nie, juz nie mam jak. trzeba pracowac, zarabiac, zajmowac sie życiem…

windziarz pisze:

Tak podejrzewałem, w sumie szkoda. Naczelny Ruandysta Rzeczypospolitej, a teraz cisza 🙁 No to jakbyś przypadkiem wyjeżdżał do pracy za granicę, to też koniecznie pisz bloga, bo masz dryg do tego, a szarą rzeczywistość w Polsce to ja sam mam na co dzień, więc nie muszę jeszcze o niej dodatkowo czytać. Pozdro

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.