=== Z Flakera na Blog ===
Contributors: kkarpieszuk
Donate link: https://ssl.dotpay.pl/?id=3633&opis=w+podziekowaniu+za+wtyczke+Z+Flakera+Na+Blog
Tags: flaker, miniblog, microblogging
Tested up to: 2.9.1
Stable tag: 0.1
Plugin łączy się raz na jakiś czas z flakerem, pobiera z niego nasze wpisy, łączy w jeden i publikuje raz dziennie na blogu.
== Description ==
Plugin pozwala zamieszczać wpisy na naszym blogu za pośrednictwem witryny Flaker.pl. Pisz na Flaker.pl krótkie wpisy, dodaj im specjalny tag (domyślnie #miniblog ale można to zmienić w ustawieniach), a plugin raz na dobę połączy się z Flakerem, sprawdzi jakie nowe wpisy zamieściłeś, skopiuje je i połączone w jeden zamieści na Twoim blogu.
Jest to przydatne, jeśli w ramach swojego bloga chcesz prowadzić także popularny miniblog. Takie ściągnięte wpisy zostają automatycznie dodane do konkretnej kategorii (takiej samej jak tag na flakerze, czyli domyślnie ‚miniblog’), więc możesz je łatwo wyizolować do sidebara na przykład.
Pamiętaj, że jest to wersja 0.1 pluginu, więc przepraszam za wszystkie ułomności. Szczególnie doskwiera brak fomratowań ściągniętych wpisów i rak zdjęć czy odnośników. To będzie jednak dodane w najbliższych wersjach jako pierwsze.
== Installation ==
1. Zainstaluj plugin jak każdy inny
2. Przejdź do Ustawienia > Z flakera na Blog i podaj tam swój login na flakerze. Możesz skonfigurować także inne rzeczy.
3. Zacznij pisać na Flakerze. Pierwsze ściągnięcie flaków powinno odbuć się za maksymalnie godzinę, jednak nie zawsze pierwsze podejście się udaje. Nie przejmuj się i pisz na Flakerze dalej, Twoje flaki na pewno nie przepadną.
== Frequently Asked Questions ==
= Masz jakieś pytanie? =
Wyślij mi wiadomość na Flakerze (http://flaker.pl/kkarpieszuk) lub napisz na email kkarpieszuk@gmail.com
== Screenshots ==
Opcje konfiguracji wtyczki

Opcje konfiguracji wtyczki

== Changelog ==
= 0.1 =
* Pierwsza wersja, działa (mam nadzieję)