Wam kury szczać prowadzić

…nie politykę robić. Bo co innego można powiedzieć o niektórych, którzy za politykę się biorą. Właśnie mamy ciekawy przypadek.

Na Wykopie jakiś polityk zaprosił do AMA, w którym opowie o swojej partii. AMA to ask me anything czyli taka zabawa, w której każdy może mu zadać pytanie, a on odpowie. Opowiadać miał o swojej partii Demokracja Bezpośrednia.

Ja się może już zestarzałem, ale powód czemu to AMA nie wypaliło prawdziwie mnie śmieszy 🙂 Tak bardzo, że piszę ten wpis.

Co się bowiem stało? Wykop dostał się na główną, wiele osób wykopało, podobnie dużo zadało pytanie. Poważny polityk zapomniał jednak o dwóch rzeczach: że zaczyna się weekend, a on ma dopiero 22 lata.

Tak więc choć pytań padło wiele, odpowiedzi na razie nie będzie. Przewodniczący Demokracji Bezpośredniej na dni wolne od nauki pojechał do mamy.

00

8 thoughts on “Wam kury szczać prowadzić

  1. Nie no, tam zaglądałam, tylko nie wiem skąd on się urwał. Pierwszy raz słyszę o takiej partii, więc musi to być nówka sztuka.

    Partia Demokracja Bezpośrednia powstała w marcu 2012 roku.

    Nie wyszła im promocja chyba.

  2. ok, Pan Szef Partii odnalazł się w końcu i odpowiedział. Faktycznie nie musi jeździć do mamy, bo mieszka z mamą. No ale organizować ama wiedząc, że się nie odpowie w szczycie zadawania pytań?

  3. Mi się nie chce nawet czytać do końca. Koleś w sweterku twardo się trzyma formy Pan/ Pani.
    „po prostu mnie to satosfakcjonuje, że mogę porozmawiać z „normalnym” człowiekiem i świetnie się z nim rozumiem (używając odrobinę kategorii pańskiej wypowiedzi)” Komuś się w dupie poprzewracało?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.