Wychodzi na to, że BBC jest najszybsze

Mogę się mylić, ale póki co okazuje się dla mnie, że to właśnie w tamtym radio chyba są najlepiej poinformowani.

Jakiś czas temu już zauważyłem, że polskie media są odtwórcze i to nawet odtwórcze nie tylko po zachodnich, ale i internecie. Co było na Wykopie, czy co przeleciało przez GG, potem widziałem w TV.

Od miesiąca zasypiając słucham sobie BBC World Radio. I nie ma dnia, by się nie sprawdziła zasada: co usłyszę dziś wieczorem, jutro będzie w Wiadomościach czy Faktach 🙂

Sprawdźcie sobie sami 🙂

00

5 thoughts on “Wychodzi na to, że BBC jest najszybsze

 1. niestety musze się zgodzić…
  od paru lat mieszkam w UK, i tu i w Polsce żywo interesowałem sie mediami, wiadomościami itp. itd. Poziom merytoryczny BBC to jest jednak klasa sama w sobie.

  Do tego telewizja publiczna, pełno rzeczy wartych obejrzenia. Zarówno ‚współczesnych’ jak i programów historycznych itp itd.
  Nie można zapomnieć też o ‚iPlayer’- TV w internecie i na wielu urządzeniach AV (telewizorach z intenetem 😉

  Co ciekawe, w rozmowach z wieloma Anglikami, wyszło na jaw, że nie narzekają na abonament telewizyjny (145 funtów rocznie, można mieć internet taniej 😉 – poprostu płacą i mają wysokiej jakości ‚towar’.

  zawsze mi szkoda, że nad Wisłą jest tak bardzo inaczej…

 2. no mi sie wlasnie bardzo podoba internetowosc BBC 🙂 przez net na sluchawkach slucham sobie ich reportarzy i serwisow informacyjnych. fajny, stonowany glos, bez zadnej specjalnej ekscytacji, jak to jest w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.