mBank zaskakuje

Wszedłem sobie właśnie na konto, aby sprawdzić czy moje miliony dobrze leżą i poczułem się nieco zaskoczony.

Już niedługo tutorial jak za pomocą FireBuga dorobić się kokosów ;)

Już niedługo tutorial jak za pomocą FireBuga dorobić się kokosów 😉

Strony bankowe w czasach tak modnego phishingu chyba powinny uprzedzać o redesignie. Aż prawie odruchowo i bym wyszedł.

Co więcej redesign jak na razie oceniam na minus. Wiadomości u góry nie potrzebne. Szybkie opcje pod numerami kont wprowadzają chaos (należą do górnego czy dolnego konta? muszę się zastanowić, a mogli by przecież dać odstęp pomiędzy kolejnymi kontami). Przeprojektowane menu po lewej też do niczego. Aż się wystraszyłem gdzie zniknęło moje konto inwestycyjne.

Jak ktoś nie ma konta w mbanku, a chce się pobawić, to demo jest tutaj. Przy okazji może się przekonać, że interfejs teraz się rozjeżdża (przynajmniej u mnie w tym demo strona jest za szeroka i pojawia się dolny pasek przewijania).

00

7 thoughts on “mBank zaskakuje

 1. Uprzedzali o redesignie – wysyłali maile, na stronie głównej jest informacja – wielkimi, czerwonymi literami. Może nie wielkimi, ale czerwonymi ;] Na samej górze w sekcji wiadomości – informacja „Zmiany w systemie transakcyjnym”. Nie możesz im zarzucić, że nie informowali ;D
  Wszystkiego najlepszego 😉

 2. no ja ta wiadomosc na szybko otworzylem i bylo cos ze w nocy z 13 na 14… od razu zamykam takie, bo strzelam ze chodzilo o brak dostepu do bankomatow.

  a strony glownej mbanku nie odwiedzam bo zawsze od razu wchodze na https. maila tez nie dostalem 🙂

 3. 100 lat!

  Weszłam na stronę tego samego banku, co ty, na tym samym systemie i jak przypuszczam w tej samej przeglądarce i też uważam, że do dupy to zrobili.

  A tak BTW, WordPress.com i WordPress.org to dwie oddzielne bajki i dwa oddzielne konta?

 4. anhydryt (uasic, czyli 🙂 ) > wordpress.org to tylko miejsce skad mozna sciagnac sobie wordpressa jako program i go zainstalowac, jak sie ma swoj hosting (przyklad: ten blog)

  wordpress.com to miejsce gdzie mozna uzywac wordpressa bez wlasnego hostingu (przyklad: moj poprzedni blog)

  chodzi ci pewnie o logowanie do komentarzy 🙂 jesli skorka wordpressa to obsluguje (a moja to obsluguje) to po wypelnieniu przez Ciebie formularza komentarza sprawdza czy osoba o takim emailu ma konto na wordpress.org (lub gravatar) i jesli tak to wstawia tej osoby ikonke

  tak mi sie przynajmniej wydaje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.