Na Wykopie pojawił się na stronie głównej link do filmu, pokazującego umierającego człowieka. Umierającego nie byle jak.

Hindus spaceruje po dachu pociągu (częsty widok na indyjskich stacjach słynących z jednej strony z zatłoczonych pociągów, z drugiej z ludzi, których nie zawsze stać na przejazd), w pewnej chwili chwyta za przewody trakcji. Chwilę później widać już tylko poczerniałe zwłoki. W okolicach szyi na chwilę pojawia się jeszcze ogień. Ciało dymi, w ogóle widok fatalny.

Kontrowersyjne jest to, że taki film pojawia się w internecie i nie zostaje usunięty. Ale nie takie rzeczy już widzieliśmy.

Głupie jest to, że ktoś wrzuca to na Wykop, serwis gdzie możemy zobaczyć „super filmiki, (…) Filmiki z humorem, śmieszne filmy” (cytat z meta tagów ze strony).

Jeszcze głupsze jest to, że film zostaje wykopany na stronę główną.

Ale ręce można załamać czytając rozbawionych komentujących pod filmem.

Rekon: „Że tak powiem – czacha dymi.” (w chwili obecnej ma 91 plusów za ten przezabawny komentarz)

henk: „nie jestem pewnien, czy to powinno się tu dostać… czyżbym zaraz miał się spowdziewać innych filmików z [wymoderowano]” (dla odmiany komentarz zaminusowany 37 razy)

„piorunująca śmierć :)” (zaplusowany)

Xionacz: „Pieczyste!!”

elevation: „zabrzmiało jak dwa szybkie cięcia mieczem świetlnym”

MorfeniX „ile jeszcze ? nie macie dość tych ‚żartów’ ?” (zaminusowany)

To tylko wybór, bo jednak wśród komentarzy coraz więcej zbiera się głosów rozsądku. Ja jednak mimo wszystko ręce załamuje. Ale może ja już nienormalny jestem.

Pewnie tak. Pewnie to jakiś wpływ faktu, że do cmentarza z domu mam jakieś 500 metrów. Pewnie to temu, że leżą tam dzieciaki, które spłonęły kilka lat temu w autokarze pod Jeżewem. Śmierć mnie nie śmieszy.

I dla formalności link.